Наша адреса:

02068, Україна, Київ, А. Ахматової, 7/15
Email :&nbsp Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У Вас є питання?

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефонуйте нам:

+38 (0) 93 217 3451

Принципи демократії, верховенства права, дотримання прав людини в усіх сферах життя

Хто ми є

НАШІ ВОЛОНТЕРИ БІЛЬШЕ

ВОЛОДИМИР СВИРИДА
ВОЛОДИМИР СВИРИДАГолова ГО УДС
Ми не повинні шкодувати себе все життя - ми повинні виховувати здатність допомагати один одному і здатність відчувати радість від того, що ми можемо дарувати таку допомогу
JACK WILLSON
JACK WILLSONSenior Volunteer
Людина повинна зрозуміти, що інвалідність або якісь інші обмеження - це не тільки проблеми зі здоров'ям, це, в першу чергу, безсилля, це відмова від можливості щось змінити у своєму житті
CRISTINA ROSE
CRISTINA ROSESenior Volunteer
Я дуже вдячна за такі спільні програми, які навчають толерантному ставленню до людей з обмеженими можливостями. Дуже шкода, що держава в таких ініціативах участь не приймає
REBBECA LIZA
REBBECA LIZASenior Volunteer
Поклеїти шпалери, пофарбувати сходи і пограти з дітьми, - це ще не повний список тих добрих справ, які зробили волонтери, щоб показати, що люди не повинні залишатися без допомоги

Про нас

Біля витоків нашої організації стоять люди доброї волі, які, допомагаючи іншим, отримують моральне задоволення від своєї діяльності. Ми почали працювати в 2014 році як клуб волонтерів.

Пізніше група наших ентузіастів організувала в 2015 році Громадську організацію «Український Демократичний Союз».

Ця обставина дозволила нам допомагати учасникам АТО, дітям більш якісно і професійно. За цей час нам вдалося надати допомогу багатьом учасникам АТО, дітям, лікарням, дитячим установам.

На тлі різких контрастів, що склалися в суспільстві, не можна бути байдужими до інших людей, адже всі ми живемо в суспільстві, а це значить, що потрібно не тільки брати, але й жертвувати, тільки тоді наше суспільство буде повноцінним.

Крім того, діяльність організації можна назвати двосторонньої: ми намагаємося сприяти не тільки нужденним, а й тим людям, які цю допомогу готові надати.

Коли внесення благодійної допомоги перестане бути незнайомій і незрозумілою процедурою і перетвориться в просте і приємне дію, можна буде сказати, що ми не даремно працюємо.

Наша організація почала розвиватися в регіонах України, але так виходить, що ефективно займатися благодійністю і по-справжньому допомагати учасникам АТО, і дітям більш ефективно в столиці. Тому зараз ми повномасштабна громадська організація українського рівня. У нас маса волонтерів-помічників у багатьох регіонах України.

Метою Організації є здійснення благодійної діяльності, спрямованої на сприяння діяльності в сфері поліпшення обороноздатності країни, це громадський контроль в діяльності Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров'я України в профілактиці і лікуванні учасників АТО, і дітей.

Основні завдання Організації:

 • залучення спонсорської та благодійної допомоги від організацій і приватних осіб, як на території України, так і за кордоном;
 • сприяння розробці та реалізації некомерційних проектів, програм в галузі охорони здоров'я;
 • надання благодійної допомоги в галузі охорони здоров'я відповідно до основної мети фонду;
 • сприяння створенню широкої мережі медичних організацій та установ;
 • розробка заходів по профілактиці онкологічних та інших важких захворювань у дітей та сприяння їх реалізації;
 • сприяння в придбанні медичними установами передових медичних і біологічних технологій, апаратів, що сприяють зміцненню здоров'я дітей;
 • сприяння організації курсів підвищення кваліфікації лікарів і середніх медичних працівників;
 • сприяння організації лікувально-діагностичної допомоги тяжкохворим дітям, дітям-інвалідам та членам їх сімей;
 • проведення благодійних заходів;
 • сприяння профілактиці, охорони, відновлення здоров'я дітей, пропаганда здорового способу життя та покращення морально-психологічного клімату в суспільстві;
 • поліпшення іміджу бізнес структур, що надають благодійну допомогу.

Благодійна допомога

Наша організація - це ініціатива, яка покликана об'єднати абсолютно різних людей для допомоги тим, хто її потребує найбільше - учасникам АТО, дітям, дітям з дитячих будинків і притулків. У нас є сили і бажання допомагати. Бути корисними.

Ми хочемо подарувати якісно нове життя учасникам АТО, і прекрасне дитинство дітям. Ми намагаємося зробити все, щоб маленькі люди не понесли далі по життю образу на великий світ, який викинув їх на узбіччя на самому початку життєвого шляху. А головне, ми професіонали і знаємо, що робити!

Завдання Організації - використовувати енергію і можливості бізнесу, політики, впливових людей, звичайних громадян для організації допомоги тим, хто зараз її потребує. Наша організація створена спеціально для того, щоб розчаровані в бездіяльності влади, учасники АТО, і діти отримали шанс на одужання - шанс, який допоможе їм повноцінно жити, отримати можливість рости, розвиватися, жити серед нас, радуючи своїх рідних і приносячи користь суспільству.

Благодійна діяльність -

 • можливість для учасників АТО, і дітям отримати матеріальну підтримку в оплаті дорогого лікування;
 • це - можливість для дорослих людей висловити справою свою готовність до співпереживання;
 • це шанс для сильних духом сімей в подоланні дитячого недуги; це шанс для всіх нас в реалізації себе, як благодійників.

Коли торкаєшся до життя людей з трагічними долями, дуже хочеться підібрати особливі слова, щоб хоч крапельку висловити стан і почуття дітей і батьків. Діяльність громадської організації строго регламентується законом.

Громадська організація «Український Демократичний Союз» намагається допомогти учасникам АТО, діткам, яким доводиться нелегко.

Хтось би ви не були: бізнесмени або прості люди, які бажають допомогти - будь ласка, допоможіть учасникам АТО, і дітям, відгукнетеся душею і серцем!

Разом творити добро набагато легше! Наша організація запрошує зацікавлених осіб до співпраці.

АРМІЯ УКРАЇНИ БІЛЬШЕ

СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО ВІЙСЬКОВИМ

Одна з головних перешкод у розв’язанні проблеми — невиконання керівництвом МОУ своїх обов’язків. Як наслідок — систематичне блокування ініциатив громадськості, та західних інвестроів. З роками проблема стала запущеною.

Тому виникла потреба в нових підходах управління проектами житлового будівництва, які нині знаходяться у стані розробки та плануються до впровадження у першому півріччі цього року, нашою організацією.

 

ПІДТРИМУЙТЕ ЗВ'ЯЗОК

Ми в соціальних мережах